streda 9. októbra 2013

Hii :33
Ja som Kajka... som zo Slovenka, ako ste si mohli vsimnut.. predom sa ospravedlnujem, ale vsetko mimo poviedok, jednodieloviek a takych veci budem pisat bez dlznov, makcenov a takych blbosticiek, lebo som na anglickej klavesnici a je to zvyk, takze prepaacte :D :33 Dufam, ze sa vam moj blog bude pacit...
Budem sem davat vselijakee poviedky, castejsie asi jednodielovky a budem sa snazit pridavat pravidelne, ale pri skole to asi nebude stale moznee.. no.. dufam, ze som vas aspon trochu zaujala :D :33 uzite si :3 :)
btw... I LOVE SMURFS!! and One Direction of course :33 :D


4 komentáre: