nedeľa 27. októbra 2013

Directioner... HA HA -___- 


Me: You know Dj Malik, Boo Bear, Nialler, Leeyum and Hazza?
Xxx: No.
I: And One Direction?
Xxx: Yes I'm Directioner!
Me: DIE, BITCH!, DIEEEEEE!
http://25.media.tumblr.com/67891892c34c2cb33a49c856c6ccaf40/tumblr_ms46tqvLsc1s1outao1_500.gif

streda 16. októbra 2013

MoJa ĽúBeZnÁ +Sima Horan nApÍsAlA úPlNe DoKoNaLú BáSnIčKu A DoVoLiLa Mi Ju UvErEjNiŤ tAk DúFaM, žE sA vÁm BuDú PáČiŤ aSpOň TaK, aKo MnE... <33 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje srdce nema silne ramena ako to tvoje...
Moje srdce ma iba jemne ruky pokoja... 
Moje srdce nema stisk za troch chlapcov... 
Moje srdiecko vie iba pohladkat jemnou dlanou... 
Preto ak niekedy ublizit dievcatu chces mysli na to skor nez to olutujes...

This is my imagine it's no good translate sorry but i am ooh ones who don't know slovak can't read my imagines so i try to translate it.. so hope you like it :3 (i have terrible english so.. sooo sorry :/)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

" Hello Love " He came to me and I jumped up as I was scared . " Hey Liam .. What are you doing here ? " "ooh .. I came today to pick you up from work , so we made a long weekend . Together . " " ohh .. But I can not just quit when i want .. " I start to resist , but Liam could not dissuade : " I have already agreed with your boss ... " i stare at Liam and can't believe.. my boss ? The skunk ? She released me for half a day from work ? But last time She did not let me the two minutes earlier , because I went by bus ( which incidentally I missed and I had to wait too in the rain for the next 20 minutes ... and of course I had no umbrella , but then came Liam and ... no wait , it already is another story ... ) " She let me go ? " still can not believe it .. " Oh yes .. What do you think her daughters are fans One Direction and I had tickets to our konceert .. " " clear ... But you still wearing ticket in your bags right? " He smiles and my heart leaps . "No .. you know .. something I found out about her .. oh.  but we have to go.. we'll miss something .. " " what we'll miss? " " you'll see .. "

piatok 11. októbra 2013

Imagine pre +Sima Horan je to iba kusok, no dufam, ze sa bude luubit :D :3

------------------------------------------------------------------------------------------------------

„A čo je na tom najlepšie? Do poroty si zasadnú všetci členovia One Direction!“ to snáď nieje pravda! Som samozrejme directionerka jak sa patrí a všetci mi hovoria, že viem spevať a preto práve vyplňujem prihlášku do X-factoru a zrazu sa z rádia ozve, že budú v porote 1D?? Mooj  seen! Som síce zo slovenska, ale keď som mala 14, tak sme sa s rodičmi presťahovali do Anglicka. Zatial som nebola na žiadnom ich koncerte, lebo nemáme veľa peňazí, ale X-factor nič nestojí, takže paráda!

streda 9. októbra 2013

Jednodielovka Pre Agatku :33
+Agata Payne :33


„Ahoj láska“ ozvalo sa za mnou a ja som až poskočila ako som sa zľakla. „Ahoj Liam.. Čo ty tu?“ „no vieš.. prišiel som Ťa dnes vyzdvihnúť z roboty, aby sme si spravili predĺžený víkend. Spolu.“ „no.. ale ja nemôžem len tak skončiť kedy sa mi zapáči..“ začnem odporovať, ale Liam sa nedá: „už som to dohodol s tvojou šéfkou...“ o
stanem sa neho pozerať s otvorenými očami a neverím, moja šéfka? Tá hnusoba? Ona ma uvolní na poldňa z roboty? Však minule ma nepustila o 2 minúty skôr, lebo mi išiel autobus (ktorý som mimochodom zmeškala a musela som v daždi čakat 20 minút na ďalší...a samozrejme som nemala dáždnik, ale potom prišiel Liam a... no počkať, to už je iný príbeh... ) „Ona ma pustí?“ stále tomu nemôžem uveriť.. „och áno.. čo myslíš, jej dcéry sú fanynky One Direction a ja som mal pr
i sebe akurát lístky na náš konceert..“ „jasné... Však ty stále nosíš lístky vo vreckách však?“ nevinne sa usmeje a mne poskočí srdce. „no.. vieš.. niečo som si o nej zistil.. no ale šup šup nieže niečo nestihneme..“ „čo nestihneme“ „veď uvidíš..“
„Pozor nezakopni!“ „kebyže mi nezaviažeš oči tak nezakopnem určite..“ Liam mi zaviazal oči ešte keď sme sedeli vo vlaku, nechcel, aby som videla, kam ideme. Teraz práve vychádzam niekam hore schodmi a och, práve som dopočítala 32 schodov,„tak, už sme hore“ Liam mi oznámi a začne mi rozviazávať šatku. Keď počujem, ako šatka dopadá na zem, otváram oči. Všade okolo nôh mám lupene ruží a popri chodníčku, ktorý vedie do prekrááásnej vily sú sviečky. Liam ma chytí a zoberie si ma na ruky ako keby že sme novomanželia a prenesie ma až k dverám, stlačí kľúčku a s veľkou pusou ma vnesie dnu. Keď už sme dnu, nejako nájdeme cestu až k posteli a tam ma Liam položí na posteľ a začne vášnivo bozkávať. Moje ruky nájdu lem jeho trička a o chvílu už leží aj s mojim na druhej strane izby, Liam mi rýchlosťou Svetla rozopne podprsenku a ja sa dostávam rukami nižšie. Rozopínam mu zips a ruky sa mi trasú. Neviem prečo, zrazu zastane a odtiahne sa, zapne si zips a ja si zase zase zapnem podprsenku. „čo sa deje? Spravila som niečo zle?“ opýtam sa ustráchane „nie, ty si nič nespravila.. Ja... Mám.. Uh... Počkaj tu..“ a odíde. Idem si po 3čko a znova si ho navlečiem a smutne sadnem na postel. Rozmýšlam o tom, čo sa stalo. Všetko si to prehrávam v hlave a zrazu začujem, že Liam otvoril dvere. Pozriem na neho, má oblečené 3čko, ktoré mal aj predtým, aj keď si nemapätám, že by si ho obliekal.. Podíde ku mne a zrazu spraví niečo, čo by som vôbec nečakala, kľakne si. „Agáta  Kertszová, vezmeš si ma a budeš mojou pani Paynovou?“ Zostanem tak zaskočená, že na neho iba pozerám a nič nehovorím.. Zrazu vidím, ako mu na tvári mrzne úsmev a tak sa usmejem. „áno, chcem byť pani Paynová.“ Žiarivo sa usmeje, až mi poskočí srdce a na prst mi nastokne ten najrajší prsteň, aký by som mohla dostať.. „ach, ten je krásny! Obaja ste krásny!“ a vrhnem sa na neho, presnejšie, na jeho pery. „Tak pani Paynová, kedy bude svadba?“ zaskočí ma tým, ale ja to nejako neriešim a znova sa na neho vrhnem, tentoraz z neho to 3čko doslova strhnem a vrhnem sa aj na jeho zips na nohaviciach. Po chvílu už sme iba dve nahé telá a naše pery sú až opuchnuté od toho všetkého bozkávania. „I love You!“ „I Love You, Too Liam“




Já: Hele sorry..rozcházím se s tebou.. Můj přitel je nyní Niall..
Bejvalej : Ne není!
já : Nialle? jsi můj přítel??
Niall:
http://media.tumblr.com/dca2614b3da1c1d11d83db0c74b1fcf4/tumblr_inline_mucsew6DDx1ru7aiq.gif
Bejvalej: .......hm!.. 


jaky je tam nunatyy :33 
Hii :33
Ja som Kajka... som zo Slovenka, ako ste si mohli vsimnut.. predom sa ospravedlnujem, ale vsetko mimo poviedok, jednodieloviek a takych veci budem pisat bez dlznov, makcenov a takych blbosticiek, lebo som na anglickej klavesnici a je to zvyk, takze prepaacte :D :33 Dufam, ze sa vam moj blog bude pacit...
Budem sem davat vselijakee poviedky, castejsie asi jednodielovky a budem sa snazit pridavat pravidelne, ale pri skole to asi nebude stale moznee.. no.. dufam, ze som vas aspon trochu zaujala :D :33 uzite si :3 :)
btw... I LOVE SMURFS!! and One Direction of course :33 :D