Jednodielovka Pre Agatku :33
+Agata Payne :33
„Ahoj láska“ ozvalo sa za mnou a ja som až poskočila
ako som sa zľakla. „Ahoj Liam.. Čo ty tu?“ „no vieš.. prišiel som Ťa dnes
vyzdvihnúť z roboty, aby sme si spravili predĺžený víkend. Spolu.“ „no..
ale ja nemôžem len tak skončiť kedy sa mi zapáči..“ začnem odporovať, ale Liam
sa nedá: „už som to dohodol s tvojou šéfkou...“ o

stanem sa neho pozerať
s otvorenými očami a neverím, moja šéfka? Tá hnusoba? Ona ma uvolní
na poldňa z roboty? Však minule ma nepustila o 2 minúty skôr, lebo mi
išiel autobus (ktorý som mimochodom zmeškala a musela som v daždi
čakat 20 minút na ďalší...a samozrejme som nemala dáždnik, ale potom prišiel
Liam a... no počkať, to už je iný príbeh... ) „Ona ma pustí?“ stále tomu nemôžem
uveriť.. „och áno.. čo myslíš, jej dcéry sú fanynky One Direction a ja som
mal pr
i sebe akurát lístky na náš konceert..“ „jasné... Však ty stále nosíš
lístky vo vreckách však?“ nevinne sa usmeje a mne poskočí srdce. „no..
vieš.. niečo som si o nej zistil.. no ale šup šup nieže niečo
nestihneme..“ „čo nestihneme“ „veď uvidíš..“


„Pozor nezakopni!“ „kebyže mi nezaviažeš oči tak nezakopnem
určite..“ Liam mi zaviazal oči ešte keď sme sedeli vo vlaku, nechcel, aby som
videla, kam ideme. Teraz práve vychádzam niekam hore schodmi a och, práve
som dopočítala 32 schodov,„tak, už sme hore“ Liam mi oznámi a začne mi
rozviazávať šatku. Keď počujem, ako šatka dopadá na zem, otváram oči. Všade
okolo nôh mám lupene ruží a popri chodníčku, ktorý vedie do prekrááásnej
vily sú sviečky. Liam ma chytí a zoberie si ma na ruky ako keby že sme
novomanželia a prenesie ma až k dverám, stlačí kľúčku
a s veľkou pusou ma vnesie dnu. Keď už sme dnu, nejako nájdeme cestu
až k posteli a tam ma Liam položí na posteľ a začne vášnivo
bozkávať. Moje ruky nájdu lem jeho trička a o chvílu už leží aj
s mojim na druhej strane izby, Liam mi rýchlosťou Svetla rozopne
podprsenku a ja sa dostávam rukami nižšie. Rozopínam mu zips a ruky
sa mi trasú. Neviem prečo, zrazu zastane a odtiahne sa, zapne si zips
a ja si zase zase zapnem podprsenku. „čo sa deje? Spravila som niečo zle?“
opýtam sa ustráchane „nie, ty si nič nespravila.. Ja... Mám.. Uh... Počkaj
tu..“ a odíde. Idem si po 3čko a znova si ho navlečiem a smutne
sadnem na postel. Rozmýšlam o tom, čo sa stalo. Všetko si to prehrávam
v hlave a zrazu začujem, že Liam otvoril dvere. Pozriem na neho, má
oblečené 3čko, ktoré mal aj predtým, aj keď si nemapätám, že by si ho
obliekal.. Podíde ku mne a zrazu spraví niečo, čo by som vôbec nečakala,
kľakne si. „Agáta
Kertszová,
vezmeš si ma a budeš mojou pani Paynovou?“ Zostanem tak zaskočená, že na
neho iba pozerám a nič nehovorím.. Zrazu vidím, ako mu na tvári mrzne
úsmev a tak sa usmejem. „áno, chcem byť pani Paynová.“ Žiarivo sa usmeje,
až mi poskočí srdce a na prst mi nastokne ten najrajší prsteň, aký by som
mohla dostať.. „ach, ten
je krásny! Obaja ste krásny!“ a vrhnem sa na neho, presnejšie, na jeho
pery. „Tak pani Paynová, kedy bude svadba?“ zaskočí ma tým, ale ja to nejako
neriešim a znova sa na neho vrhnem, tentoraz z neho to 3čko doslova
strhnem a vrhnem sa aj na jeho zips na nohaviciach. Po chvílu už sme iba
dve nahé telá a naše pery sú až opuchnuté od toho všetkého bozkávania. „I
love You!“ „I Love You, Too Liam“