piatok 11. októbra 2013

Imagine pre +Sima Horan je to iba kusok, no dufam, ze sa bude luubit :D :3

------------------------------------------------------------------------------------------------------

„A čo je na tom najlepšie? Do poroty si zasadnú všetci členovia One Direction!“ to snáď nieje pravda! Som samozrejme directionerka jak sa patrí a všetci mi hovoria, že viem spevať a preto práve vyplňujem prihlášku do X-factoru a zrazu sa z rádia ozve, že budú v porote 1D?? Mooj  seen! Som síce zo slovenska, ale keď som mala 14, tak sme sa s rodičmi presťahovali do Anglicka. Zatial som nebola na žiadnom ich koncerte, lebo nemáme veľa peňazí, ale X-factor nič nestojí, takže paráda!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára