Imagine pre +Sima Horan je to iba kusok, no dufam, ze sa bude luubit :D :3
------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------
„A čo je na tom najlepšie? Do poroty si zasadnú všetci
členovia One Direction!“ to snáď nieje pravda! Som samozrejme directionerka jak
sa patrí a všetci mi hovoria, že viem spevať a preto práve vyplňujem prihlášku
do X-factoru a zrazu sa z rádia ozve, že budú v porote 1D?? Mooj
seen! Som síce zo slovenska, ale keď som
mala 14, tak sme sa s rodičmi presťahovali do Anglicka. Zatial som nebola
na žiadnom ich koncerte, lebo nemáme veľa peňazí, ale X-factor nič nestojí,
takže paráda!
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára